SKU: 8908BR/5T/J20 D000
Reine De Naples
1 in stock
74,27,000*Inclusive of all taxes
Wishlist
Add to Cart
Enquire now
Share
Check our Sellling Price​
Wishlist
Share
Buy Online
Free Home Delivery Across India
Check our Sellling Price​
Buy Online
Product Description
Description
The Breguet Reine de Naples Phase de Lune 8908 in 18K rose gold is a captivating blend of elegance and sophistication. Its oval case features a stunning mother-of-pearl dial with a moonphase complication, Breguet numerals, and a guilloché pattern. The diamond-set bezel adds extra luxury, while the alligator leather strap provides comfort, making this timepiece a perfect expression of refined craftsmanship and feminine beauty.
Additional information
Brand
Breguet
Case material
18K Rose Gold
Case Size
28.5 mm
Case size range
26mm – 30mm