SKU: 8918BR/2C/364 D00D
Reine De Naples
1 in stock
43,75,000*Inclusive of all taxes
Wishlist
Add to Cart
Enquire now
Share
Check our Sellling Price​
Wishlist
Share
Buy Online
Free Home Delivery Across India
Check our Sellling Price​
Buy Online
Product Description
Description
The Breguet Reine de Naples 8918 in rose gold epitomises refined elegance. Its delicately fluted case frames a lustrous mother-of-pearl dial adorned with Breguet numerals and an off-centred chapter ring. Enhanced by brilliant-cut diamonds on the bezel and flange, and paired with a rich alligator leather strap, this timepiece celebrates timeless femininity and exceptional craftsmanship.
Additional information
Brand
Breguet
Case material
18K Rose Gold
Case Size
28.5 mm
Case size range
26mm – 30mm